top of page
Пошук

В НСЖУ заявили, що для активної підтримки медіабізнесу потрібні великі системні рішення


"Для НСЖУ важливо розвивати не лише гуманітарну складову в підтримці українських журналістів та їхніх родин, а й активно підтримати медіабізнес. Для цього потрібні великі системні рішення". На цьому під час засідання Секретаріату найбільшого професійного медіаоб'єднання України наголосив його голова Сергій Томіленко. Інформують Українські новини із посиланням на офіційну сторінку Національної спілки журналістів у соціальній мережі Telegram.


"НСЖУ активно бере участь у пошуку можливостей підтримки українських ЗМІ", – зазначив Томіленко. "Зокрема, секретар Спілки Костянтин Григоренко днями взяв участь у зустрічі з міжнародними донорами, які перебувають із офіційною місією у Львові. Перша секретар НСЖУ Ліна Кущ на засіданні Конгресу європейської федерації журналістів пролобіювала звернення на підтримку наших резолюцій. За нашою рекомендацією швейцарський фонд профінансував три українських медіа, IREX – п’ять медіа. Розглядаються й інші заявки".

З огляду на наявний у НСЖУ позитивний досвід залучення коштів іноземних донорів, Сергій Томіленко вважає слушною ідею українського медіаексперта Сергія Охріменка щодо створення при НСЖУ Фонду підтримки українських медіа.

0 коментарів

Comments


bottom of page