top of page
Пошук

В Латвії росіяни влаштували істерику на зносі радянського пам'ятника: епічне відео


Колаж РБК-Україна: В Латвії росіяни влаштували істерику під час зносу радянського пам'ятника

В столиці Латвії Ризі 22 серпня гучно зносили радянський пам'ятник в Парку Перемоги. На честь цього росіяни влаштували істерику, а кілька надагресивних осіб навіть довелося затримати, аби вгамувати. Повідомляє РБК-Україна з посиланням на місцеві ЗМІ.


Цікаво, що партія "Російський союз Латвії" подала до мерії заявку на проведення акції протесту, але її відмовилися задовольнити, посилаючись на аргументи правоохоронців.

Останні працювали в посиленому режимі, щоб забезпечити порядок. Навіть журналістів не допускали близько до монумента.


Ось цей пам'ятник зносили в Ризі (скріншот: lsm.lv)

Дійшло до того, що закликати збиратися на захист пам'ятника почали в соцмережах. Близько сьомої біля пам’ятника зібралося кілька десятків людей із червоними квітами.


Жіночка кричала "Фашист не пройдет!" (скріншот)

Також до пам’ятника підійшла група молоді з прапорами Латвії і плакатом "Чемодан-вокзал-Россия". Між цими групами час від часу відбувалися суперечки.


Одна жіночка кричала в бік поліцейських "Фашист не пройдет". Вона істерично викрикувала цю фразу і активно жестикулювала.


Поліція після акції поліція повідомила про затримання п’яти осіб за ті чи інші порушення закону про проведення зібрань: невиконання вимог поліції або агресивні коментарі.


Крім того, затримали двох осіб, які незаконно запускали біля пам’ятника дрони, техніку в них вилучили.

0 коментарів
bottom of page