top of page
Пошук

Віце-прем'єр Уруський написав заяву про відставку, його замінить Рябікін


Він подав заяву про звільнення за власним бажанням. Відповідний документ вже зареєстрований в Апараті ВРУ. Як пише Depo.ua, про це у Telegram написав представник уряду у парламенті, народний депутат від "Слуги народу" Тарас Мельничук.


"Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Уруський Олег Семенович подав заяву до Апарату Верховної Ради про звільнення за власним бажанням." – повідомив Мельничук.


16 липня 2021 року Верховна Рада підтримала призначення Олега Уруського на посаду віце-прем'єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості. До цього такої посади в уряді не було.


Призначити Уруського Зеленському нібито запропонував Володимир Горбулін – колишній секретар РНБО. У деяких експертів виникли питання до процедури вибору кандидатури Уруського. Зокрема через те, що це відбулося поза конкурсом та без обговорення.


У середині жовтня в кулуарах ВРУ заговорили про відставку Уруського. На цій посаді його має замінити голова Державної митної служби України Павло Рябікін.


0 коментарів

Comments


bottom of page