top of page
Пошук

Вірменія більше не може покладатись на рф у своїх військових потребах - Пашинян


Вірменія більше не може покладатись на росію, як на основного військового та оборонного партнера. Як передає Reuters про це заявив прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, пише УНН.


Деталі 

За його словами, Вірменії необхідно налагоджувати тісніші зв'язки зі Сполученими Штатами, Францією, Індією та Грузією.


Коментуючи реформу збройних сил Вірменії він підкреслив, що уряд повинен розуміти з ким можна підтримувати військово-технічні та оборонні відносини

Раніше ця проблема була простою, тому що такого питання не було і не було складнощів у створенні концепції. Раніше 95-97% наших оборонних відносин були з російською федерацією. Зараз цього не може бути як з об'єктивних, так і з суб'єктивних причин

- резюмував Пашинян.


Доповнення

У виданні зауважили, що Вірменія - крихітна колишня радянська республіка, що межує з Грузією, Азербайджаном, Іраном і Туреччиною, яка довгий час покладалася на росію як на союзника.


Проте Пашинян заявив, що росія підвела Вірменію, коли Азербайджан блискавичну військову операцію задля повернення Нагірного Карабаху.


У Reuters також зауважили, що Пашинян розлютив Кремль, поставивши під сумнів основи їхнього оборонного альянсу.


Восени минулого року, Вірменія та США провели спільні військові навчання. У них беруть участь 85 солдатів США та 175 вірменських військовослужбовців.


0 коментарів

コメント


bottom of page