top of page
Пошук

Від початку вторгнення окупантів в Україну держави-партнери вигнали 443 російських дипломатів


КИЇВ. 8 квітня. УНН. Від початку вторгнення росії на територію України держави-партнери видворили 443 співробітників російських дипломатичних установ. Про це УНН повідомляє з посиланням на Міністерство закордонних справ України.


Деталі

Зокрема, США, Велика Британія, Чехія суттєво скоротили дипломатичну присутність держави-агресора ще до розв’язання росією повномасштабної війни.

Наголошується, що цей крок є актом солідарності з Україною, продовження зусиль з посилення глобальної ізоляції рф.


Висилка дипломатів стала відповіддю партнерів на підривну шпигунську діяльність російських дипломатів. Захід завдав удару по спроможностях рф вести агресивну політику, підривати мир і безпеку в Європі та перешкоджати допомозі України.


Цитата

“Російські дипломати роками поширювали пропагандистські наративи, намагаючись викривити дійсність та приховати справжнє обличчя Кремля. Висилка дипломатів - пряма відповідь демократичного суспільства на злочини російського режиму. Міністерство закордонних справ України закликає партнерів застосувати максимальний тиск на рф, щоб зупинити її варварську війну проти України”, – наголосили у відомстві.

0 коментарів

Commentaires


bottom of page