top of page
Пошук

ГЛАВА МІНОБОРОНИ БРИТАНІЇ ЗАПИСАВ ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ З КИЄВА, ЗАКЛИКАВШИ ПІДТРИМАТИ УКРАЇНУ

За його словами, демократичні союзники повинні переконатися, що Україна переможе. Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс у п'ятницю, 8 березня, перебуває в Києві з візитом. Він записав відеозвернення з центру столиці, закликавши підтримати Україну. Шаппс опублікував відео у соцмережі Х. Повідомляє ZN,UA.


“Я перебуваю в Києві, щоб бити на сполох перед демократичним світом - ми повинні переконатися, що Україна виграє цю війну. Велика Британія зробила більше, ніж будь-коли, надавши найбільший на сьогодні пакет військової підтримки. Тепер кожна країна повинна зробити те ж саме і забезпечити перемогу свободи над тиранією”, - наголосив міністр.


“Що б це означало, якби ми дозволили диктатору на кшталт Путіна захопити демократичну країну? Що б це сказало про наші цінності свободи й демократії?”, - додав він, наголосивши, що послання просте: “це тривожний сигнал для світу”.


“Давайте зробимо так, щоб Україна перемогла у цій війні”, - сказав Шаппс. 


Раніше повідомлялося, що Шаппс під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським оголосив про фінансування закупівлі та постачання для ЗСУ десяти тисяч безпілотників протягом 2024 року. 


Від початку повномасштабного вторгнення Лондон залишається непохитним прибічником продовження боротьби України проти російських агресорів, підтверджуючи тим самим свою ставку на воєнно-стратегічний вимір регіональної політики.


0 коментарів

Comments


bottom of page