top of page
Пошук

Всі 10 тисяч браслетів з останньої партії металу з «Азовсталі» розкупили за один день


Браслет із металу з «Азовсталі» Фото: Офіс президента

Люди розкупили всі 10 тисяч браслетів «Символ незламності» з останньої партії металу з «Азовсталі» всього за один день. Усі отримані кошти спрямують на закупівлю дронів для української армії. Інформує Hromadske з посиланням на повідомлення міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

«Ми відчули, наскільки важливим і символічним є цей браслет для українців. Тому вже почали створення наступного накладу і не зупиняємо продажі. Треба буде трошки почекати свій браслет, але воно того варте!» — написав Федоров.

Як раніше розповідали в Офісі президента, фандрейзингова платформа United24 запустила проєкт «Азовсталь. Символ незламності» для збору коштів на підтримку України під час війни. Продаж браслетів був першою частиною цієї ініціативи.

Детальніше про браслети Через обмежений обсяг сталі виготовили 10 тисяч браслетів. Кожен виріб створений із 5 грамів сталі, виробленої на прокатному стані 3600 «Азовсталі». Саме з такого сплаву 1981 року виготовили шахту для запуску космічного корабля, а 2012-го — новий саркофаг для Чорнобильської АЕС.

0 коментарів
bottom of page