top of page
Пошук

Всіх чиновників КМДА, Київради, РДА та комунальних підприємств хочуть перевірити на поліграфі


Всіх чиновників КМДА, Київради, РДА та комунальних підприємств пропонують перевірити на поліграфі. Про це повідомляє голова Громадської ради при КМДА Геннадій Кривошея. Пише Київщина 24/7.

«Отримали цікаву пропозицію від громадськості. До Громадської ради при КМДА 2021-2023 звернулась ГО «Детектор влади» з пропозицією проведення незалежного опитування на поліграфі для чиновників міста Києва», – зазначає Геннадій Кривошея.

Це повʼязано з частими корупційними проявами серед керівників окремих КП столиці, особливо в період воєнного стану.


Нагадаємо, що журналісти Bihus.Info викрили начальника комунального підприємства «Київський метрополітен» Віктора Брагінського на численних порушеннях у декларуванні майна. Зокрема, журналісти знайшли в деклараціях родичів директора Київського метрополітену кілька дорогих квартир та землю під Києвом.


Міський голова Києва Віталій Кличко після цього сюжету заявив, що відсторонить начальника підземки від виконання обовʼязків, якщо той сам не напише заяву на звільнення. Після чого начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Віктор Брагінський все ж написав заяву на звільнення.


0 коментарів

Comments


bottom of page