top of page
Пошук

Волонтери закупили сотню новеньких пікапів для ЗСУ


Автопарк ЗСУ вже найближчим часом поповнять сто нових пікапів. Повідомляє Авто Dream.


Таку велику партію авто придбали волонтери благодійного фонду "Повернися живим". Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook.


Керівник військового підрозділу фонду Андрій Римарук заявив, що всього за три дні всі 100 пікапів вже будуть в Україні. Після цього їх поставлять на облік та почнуть розподіляти серед підрозділів ЗСУ. Пріоритет буде відданий мобільним вогневим групам, які швидко пересуватимуться по фронту і полюватимуть, насамперед, за повітряними цілями.


Вартість кожного автомобіля становить 26 тис. євро, тобто сумарно волонтери змогли зібрати 2,6 мільйонів євро на пікапи для ЗСУ. Нова техніка має свої переваги — вона в хорошому стані та дозволяє не думати про ремонт.


Купити пікапи та швидко підготувати їх для армії допомогла компанія Pulsar Expo з Братислави. Вона заснована українцями та прославилася екстремальною позашляховою технікою Torsus.


Насправді за цим договором стоїть титанічна робота. За кілька днів після оплати — у рекордний для таких операцій термін — Pulsar Expo підготували машини для відправлення, а ми з командою Фонду, зі свого боку, організували логістику.


Одночасна доставка 100 пікапів — дуже непросте завдання, але ми його виконали", — заявив Андрій Римарук.

0 коментарів
bottom of page