top of page
Пошук

Волинська облрада звернеться до Шмигаля щодо договору оренди УПЦ МП Успенського собору у Володимирі


Волинська обласна рада скерує звернення до прем'єр-міністра України та міністра культури щодо недопустимості продовження договору про користування УПЦ МП комплексом Успенського собору XII-XVII ст. у Володимирі. Відповідне рішення ухвалили під час сесії, пише місцеве видання Konkurent, передає RISU з посиланням на "Еспресо.Захід".


"У жовтні 2019 року Волинська ОДА уклала договір на безоплатне користування, термін закінчується у липні 2024 року. Станом на початок жовтня 2023 року 16 представників УПЦ МП отримав підозру за виправдання агресії Росії проти України. Рада підтримала закон щодо унеможливлення діяльності релігійних організацій з керівництвом у Росії. Зважаючи, що керівний центр УПЦ на Росії. Звертаємось із закликом не продовжувати договір оренди", – заявив депутат Андрій Бокоч.


Він також закликав не укладати і не продовжувати інших договір з УПЦ МП на Волині.


Довідково. Успенський собор у Володимирі на Волині є пам'яткою архітектури XII-XVII століть і входить до державного реєстру Національної культурної спадщини України. Церква була збудована у 1160 році князем Мстиславом Ізяславичем.


0 коментарів

コメント


bottom of page