top of page
Пошук

Внаслідок ударів Ізраїлю за минулу добу було ліквідовано кількох ватажків та десятки бойовиків ХАМАС


Палестинські бойовики на захопленій ізраїльській автівці (Фото:REUTERS/Ahmed Zakot)

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявила у вівторок, 24 жовтня, заявила про ліквідацію заступників командирів трьох батальйонів ХАМАС та десятки бойовиків, які готували терористичні атаки. Про це повідомляє NV з посиланням на CNN.


У ЦАХАЛ також заявили, що за минулу добу було знищено понад 400 «терористичних цілей».

Раніше у Міністерстві охорони здоров’я сектору Гази повідомляли, що кількість загиблих в анклаві внаслідок відповіді Ізраїля на атаку ХАМАС перевищила 1 500.


Ізраїль взяв в облогу сектор Гази після атаки ХАМАСу, припинивши постачання електроенергії, палива, харчових продуктів, товарів і води.


12 жовтня Ізраїль заявив, що не зніме блокаду, поки ХАМАС не визволить заручників.


Станом на 10 жовтня кількість загиблих ізраїльтян перевищувала 1 000, ще 3 000 були поранені.


Війна в Ізраїлі — що відомо

7 жовтня ХАМАС атакував Ізраїль спочатку ракетами, а потім вдерся на південь країни, вбиваючи людей і захоплюючи заручників. У відповідь Армія оборони Ізраїлю почала операцію «Залізні мечі», завдавши ударів по сектору Газа, у наступні дні удари стали інтенсивнішими.


У ніч на 8 жовтня Ізраїль заявив про відновлення контролю над більшістю населених пунктів, куди проникли палестинські терористи. Кабінет Ізраїлю оголосив стан війни вперше з 1973 року.


9 жовтня міністр оборони наказав осадити Сектор Гази. Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху у зверненні до нації заявив, що терористи ХАМАС будуть знищені після їхніх «звірств», викрадень і вбивств дітей і жінок. ХАМАС та інші вороги Ізраїлю «заплатять ціну, яку вони запам’ятають на десятиліття вперед», додав Нетаньяху.


10 жовтня в Армії оборони Ізраїлю заявили, що повністю відновили контроль над кордоном із сектором Газа і порадили його жителям виїжджати в Єгипет.


Нагадаємо: "Не допустити перемоги ХАМАС і Путіна". Навіщо Байден об'єднав 100 млрд допомоги Україні та Ізраїлю.


0 коментарів
bottom of page