top of page
Пошук

Внаслідок вибуху газового балону в Києві: постраждало 5 осіб


Фото: ДСНС

9 грудня о 19:27 до Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про вибух на вул. Васильківській, 34-Б, що у Голосіївському районі столиці. Повідомляє ДСНС.


На місце виклику було направлено рятувальників 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю було встановлено, що в металевому кіоску з виготовлення їжі швидкого приготування стався вибух газового балону з послідуючим горінням. Вогнем було охоплено 2 суміжних кіоски. О 19:38 пожежу було локалізовано та вже о 19:41 - ліквідовано.


Внаслідок вибуху постраждало 5 осіб: з них 2 працівника кіоску з приготування їжі, 1 відвідувач, 1 особа, яка намагалась гасити пожежу та продавець суміжного кіоску з продажу мобільних аксесуарів. Всіх потерпілих передано медикам. Згодом, 4 особи було госпіталізовано з опіками до медичного закладу, 1 чоловік, що самостійно намагався гасити пожежу отримав легкі механічні ушкодження та від госпіталізації відмовився.


Крім того в ході гасіння пожежі з кіоску було евакуйовано ще один газовий балон. Внаслідок пожежі обидва кіоски згоріли повністю.

Фото: ДСНС

0 коментарів
bottom of page