top of page
Пошук

Вже є попередження для Молдови: чи відкриє Росія другий фронт з Придністров’я


Молдова має бути обережною / Цензор.НЕТ

Росія може готувати провокації у Придністров’ї та відкрити ще один фронт. Владі Молдови зараз треба бути особливо обережною. Повідомляє 24 канал.


Про це в ефірі 24 Каналу заявив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. Він наголосив, Росія дуже добре вміє будувати інформаційне підґрунтя, аби потім виправдовувати свої дії.


Може повторитися український сценарій

21 лютого 2022 року Росія імітувала диверсійну діяльність ЗСУ нібито з проривом її кордону біля населеного пункту Кузнеці за участю українських БМП-2 та БТР-70М. Кузнеці розташовані в 30 кілометрах від на той час лінії зіткнення в Донецькій області.


"Тобто 30 кілометрів окупованою територією так званої "ДНР" та ще й на БМП і БТР-70М, який на той час не стояв на озброєнні в ЗСУ. Але саме з цього усе починалося", – підкреслив факти військовий експерт.


Він продовжив, що таким чином Росія готувала інформаційне підґрунтя, аби потім пояснювати, чому розпочалася їхня так звана "СВО".


Те, що в Молдові може все розпочатися за таким сценарієм, я не маю сумнівів. Тому на сьогодні владі треба бути дуже обережною. Ось такі попередження, назвемо їх так, від МО Росії ніщо інше, ніж анонс своїх подальших дій, – наголосив Коваленко.

0 коментарів

Comments


bottom of page