top of page
Пошук

Великобританія підтвердила передання Україні найновіших високоточних ракет Brimstone 2


Британська допомога відіграла вирішальну роль у стримуванні просування Росії, заявили в міністерстві Скріншот: Ministry of Defence / Twitter

Великобританія офіційно підтвердила, що надає Україні ракети Brimstone 2. Відео завантаження в літак таких ракет міноборони Великобританії опублікувало 27 листопада. Повідомляє інтернет-видання "ГОРДОН".


"У межах свого пакету допомоги Великобританія надала Збройним силам України високоточні ракети Brimstone 2. Ця допомога відіграла вирішальну роль у стримуванні просування Росії", – ідеться в повідомленні.


У відео пояснюють також, що ці ракети "повітря – земля" призначені для використання з літаків, і українці успішно вражають ними танки та броньовану техніку.


Великобританія анонсувала постачання Україні ракет Brimstone ще у квітні.


Самонавідні ракети Brimstone призначені для ураження як морських, так і сухопутних цілей, зазвичай їх застосовують із літаків, пояснювало "BBC News Україна". Є кілька моделей таких ракет, дальність першої – до 20 км, другої модифікації – до 60 км.


ЗСУ використовували ракети Brimstone проти окупантів ще у травні, до того ж запускали їх із наземних установок, повідомляло профільне видання Defence Express.


21 листопада відео, яке тепер опублікувало міноборони Великобританії, "засвітилося" у ЗМІ. Його виклав, зокрема, британський канал BFBS Creative.


Defence Express звертало увагу на те, що на відео великим планом показали упакування контейнера з точною назвою ракет – Brimstone 2 Dual Mode, тобто новішою модифікацією.


"Brimstone 2 Dual Mode відрізняється від попередньої версії дальністю польоту, покращеною бойовою частиною та системою наведення. Якщо звичайний Brimstone при запуску з вертольота має дальність до 12 км та понад 20 – із літака, то Brimstone 2 – понад 40 км і понад 60 км відповідно", – зазначає портал.


Крім того, ідеться в матеріалі, модель Brimstone 2 Dual Mode має комбіновану систему наведення. Вона поєднує базову радіолокаційну головку самонаведення та напівактивну лазерну систему, яка дає можливість наводить ракету на ціль, наприклад, за допомогою БПЛА.

0 коментарів

Comentarios


bottom of page