top of page
Пошук

Великобританія запровадила санкції проти вугілля, нафти та золота з Росії


Великобританія оголосила про заборону імпорту вугілля, нафти і золота з Росії.

Про це йдеться у повідомленні для імпортерів, поширеному Міністерством зовнішньої торгівлі Сполученого королівства, інформують Економічні новини.


Згідно з документом, сьогодні, 21 липня, набуде чинності заборона на імпорт золота з Росії. Заборона імпорту вугілля запроваджується з 10 серпня, імпорт нафти — з 31 грудня.


Про плани ввести санкції проти російського вугілля та нафти Великобританія повідомляла у квітні, проте точні дати набрання чинності санкціями стали відомі лише зараз. Про намір запровадити заборону імпорту російського золота прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив наприкінці червня на саміті глав країн «Великої сімки».


Євросоюз ввів санкції проти російського вугілля у п’ятому пакеті, прийнятому на початку квітня. Санкції ЄС набувають чинності одночасно з британськими – 10 серпня. За оцінками Євросоюзу, заборона імпорту вугілля з Росії коштуватиме країнам союзу близько 5 млрд євро.


У березні санкції проти російського вугілля запровадили також США та Австралія, у квітні про аналогічні заходи оголосили Швейцарія та Японія.


Напередодні стало відомо, що Євросоюз погодив сьомий пакет санкцій проти Росії. Він включає заборону на імпорт золота, нові заходи експортного контролю, заморожування активів Ощадбанку, санкції проти понад 50 фізичних та юридичних осіб, зокрема політиків, військових, бізнесменів та пропагандистів.

0 коментарів

Comentários


bottom of page