top of page
Пошук

Більшість депутатів Ради підтримують заборону релігійних організацій, пов’язаних з РПЦ, - Кравчук


Аргумент про невтручання держави в питання Церкви невалідний у контексті заборони діяльності в Україні релігійних організацій, пов‘язаних з Російською Павославною Церквою (РПЦ). Про це заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук сказала в інтерв‘ю Укрінформу. Пише RISU.


Вона зазначила, що парламентський комітет зробив усе необхідне для підготовки до розгляду законопроектів про заборону цих релігійних організацій. За словами Кравчук, під час кожної Погоджувальної ради голова комітету Микита Потураєв нагадує, що і депутатський, і урядовий проекти вже готові. Заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" висловила думку, що більше шансів на ухвалення має урядовий законопроект, оскільки він відповідає критеріям європейського права.


Кравчук додала, що Комітет ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики постійно співпрацює в цьому питанні з головою Державної служби з етнополітики та свободи совісті Віктором Єленським, Міністерством культури та інформаційної політики.0 коментарів

Comments


bottom of page