top of page
Пошук

Білорусь заявила про обстріл прикордонного знака з території України. ДПСУ шукає причетних


Державний прикордонний комітет Білорусі заявив про обстріл прикордонного знака з території України. Прессекретар ДПСУ Андрій Демченко в коментарі LIGA.net повідомив, що правоохоронці шукають причетних до інциденту, і саме українські прикордонники повідомили колегам з Білорусі про пошкоджений знак.


У Білорусі повідомили, що обстріл прикордонного знака стався 11 вересня на ділянці Пінського прикордонного загону. На знаку виявили ушкодження у вигляді пробоїн від дробу – ймовірно, стріляли з мисливської рушниці. В білоруському прикордонному комітеті стверджують, що провели зустріч з українською стороною, результати якої підтвердили – стріляли з території України.

Речник української Держприкордонслужби повідомив, що пошкоджений знак на кордоні з Білоруссю виявив Луцький прикордонний загін, про що відразу повідомили в поліцію і сповістили прикордонників Білорусі.


Характер пошкодження, за словами Демченка, свідчить про можливе застосування мисливської рушниці, але водночас болотисто-чагарникова місцевість унеможливлює піше пересування людей цією територією. Також біля знаку не виявили використаних гільз від мисливської рушниці.

Спікер ДПСУ зазначив, що знак розташований поруч із каналом, який з'єднує озера цієї місцевості, тому цілком можливо, що пошкодити знак могли, пропливаючи на човні. Пошук причетних до інциденту триває.

Демченко також повідомив, що під час зустрічі білоруська сторона не висувала претензій чи звинувачень на адресу українських прикордонників.

0 коментарів

Comments


bottom of page