top of page
Пошук

Броварська трагедія: правоохоронці проводять понад 100 судових експертиз


У справі за фактом падіння гелікоптера у Броварах Київської області, внаслідок чого загинув міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, триває розслідування. Повідомляє Великий Київ.


Як Служба безпеки України відповіла на запит hromadske, наразі правоохоронці опитали більше ніж 6 тисяч свідків.


Здійснюється комплекс заходів з метою встановлення обставин авіакатастрофи в Броварах. У межах кримінального провадження перевіряється декілька версій щодо причини трагедії, йдеться у повідомленні.


В СБУ додали, що про результати цього розслідування громадськість обов’язково поінформують.

«Водночас, відповідно до статті 222 Кримінального процесуального кодексу України, більш детальні відомості не може бути надано на запит, оскільки їх розголошення може зашкодити досудовому розслідуванню», — вказали у Службі безпеки.


Нагадаємо, вранці, 18 січня 2023 року, у житловому кварталі Броварів на Київщині впав вертоліт ДСНС французького виробництва Super Puma. На борту було дев’ять осіб, серед яких — високопосадовці Міністерства внутрішніх справ України. Всі вони загинули. Серед них — міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін та держсекретар МВС Юрій Лубкович.


Гвинтокрил впав поруч із дитячим садком та житловим будинком. На той час там перебували діти та співробітники закладу.


Загалом унаслідок катастрофи загинули 14 осіб — семеро осіб із керівництва МВС, три — члени екіпажу Ніжинського спеціального авіаційного загону ДСНС, а також четверо мешканців Броварів, серед яких дитина.


0 коментарів
bottom of page