top of page
Пошук

Британія надасть Україні десятки артилерійських знарядь та понад 1600 протитанкових засобів


Велика Британія передасть Україні десятки артилерійських установок та понад 1600 протитанкових засобів. Про нові поставки озброєння оголосив міністр оборони країни Бен Воллес. Він зазначив, що Британія продовжить надавати Україні допомогу в обороні проти агресії Росії. Повідомляє Обозреватель із посиланням на Reuters.


Зазначається, що активізація військової підтримки відбулася після того, як прем'єр-міністр Британії, який вже подав у відставку, Борис Джонсон пообіцяв Україні ще 1,2 мільярда доларів оборонної допомоги.


Британія відіграла велику роль в організації постачання і радянського, і іноземного сучасного озброєння Україні. Країна стала і брокером, і службою доставки.


Так, як приклад, Лондон і Осло домовилися, що Великобританія відправить в Україну реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) і отримає аналогічне старе обладнання з Норвегії в обмін на можливість його модернізації.


У травні міністр оборони України Олексій Резніков подякував Великій Британії за допомогу в постачанні Данією протикорабельних ракет.


Крім того, загалом Британія пообіцяла Україні військову підтримку в розмірі 2,3 млрд фунтів (2,74 млн доларів), що є другим за величиною рівнем підтримки після США.

0 коментарів
bottom of page