top of page
Пошук

Британська розвідка про штурм Авдіївки: РФ втратила близько 200 одиниць бронетехніки


Згідно з оцінками Міністерства оборони Великої Британії, за останні три тижні під час штурму міста Авдіївка в Донецькій області російські окупаційні війська втратили близько 200 одиниць бронетехніки.


Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у розвідувальному огляді британського Міноборони за 4 листопада.


Таких втрат російські окупанти зазнали через ефективність сучасної української ручної протитанкової зброї, мін, скидів боєприпасів з безпілотників, а також високоточних артилерійських систем, зазначили в британській розвідці.


За даними відомства, після таких втрат у бронетехніці окупаційні війська РФ почали використовувати мотопіхоту для атак на Авдіївку.


Як і попередні російські наступи, штурми Авдіївки часто характеризувалися просуванням по відкритій місцевості, що призводило до великих втрат в особовому складі.


Британська розвідка припускає, що з початку жовтня Росія в штурмах за місто втратила кілька тисяч солдатів.


"Російське командування продовжує демонструвати готовність зазнавати великих втрат особового складу заради незначних територіальних здобутків", – йдеться у повідомленні.


Раніше розвідка Британії повідомила, що ні українські, ні російські війська не здатні прорвати лінію фронту в Україні через надійну протиповітряну оборону обох сторін і величезну лінію зіткнення, яку необхідно утримувати.


У районі Авдіївки великомасштабний російський наступ натрапив на потужну українську оборону.


Нагадаємо: Сили оборони мають підтверджений успіх у районі Бахмута - ISW.

0 коментарів
bottom of page