top of page
Пошук

Боєприпаси залишили, унітази - взяли: Кислиця висловився про ганебний відступ рашистів з Київщини

Російська інтерпретація героїзму та мужності— убити сотні беззбройних мирних жителів, зґвалтувати десятки жінок і дівчат і, нарешті, втекти від українських військ . Повідомляють Новини Live зпосиланням на повідомлення Представництва України в ООН.


Постійний представник Україн при ООН Сергій Кислиця висловився про ганебний відступ російських військ з Київської області.


Наполегливо зберігали награбоване

Кислиця звернувся до представника росії небензі та нагадав йому про "героїзм" російської армії, яка може тільки ґвалтувати, вбивати беззбройних та красти унітази з українських будинків. Він також прокоментував присвоєння звання "гвардійської" бригаді, яка чинила геноцид в Бучі.

"Такою є російська інтерпретація героїзму та мужності— убити сотні беззбройних мирних жителів, зґвалтувати десятки жінок і дівчат і, нарешті, втекти від українських військ. Російські солдати продемонстрували стійкість лише водному: відступаючи під вогнем українських військ, вони наполегливо зберігали все награбоване. Вони залишили боєприпаси, щоб набити свої автомобілі вкраденими комп’ютерами, телевізорами, мобільними телефонами, одягом, килимами, пральними машинами йнавіть унітазами",— цитує Кислицю ФБ-сторінка представництва України в ООН.

0 коментарів

Comments


bottom of page