top of page
Пошук

Бойовики агітували жителів Донбасу голосувати на виборах до Держдуми РФ


Бойовики на тимчасово окупованих територіях Донбасу минулого тижня вживали активних заходів в інтересах проведення виборів до Держдуми РФ. Зокрема, окупанти агітували місцевих жителів до голосування. Про це повідомляє РБК-Україна.


"Для агітації серед особового складу та місцевого цивільного населення противником було залучено значну кількість російських військовослужбовців, що ситуативно спричинило зниження активності бойової підготовки", - йдеться в повідомленні.

Однак, з 20 вересня ворожі війська активізували заходи бойової підготовки. Так, окупантами було розпочато проведення військових зборів мобілізаційного резерву та зборів зі снайперами, коригувальниками артилерійського вогню і командирами мінометних батарей.

Як додають у розвідці, всі проведення зборів здійснюються з наглядом бойовиків штабу 8 армії Південного військового округу ЗС РФ.

Нагадаємо, СБУ і прокуратура Криму порушили кримінальні справи за фактом незаконної організації та проведення на території окупованого півострова виборів до Держдуми РФ.

Зазначимо, у Туреччині заявили, що вибори до Держдуми РФ, які пройшли в окупованому Криму, не мають жодної юридичної сили.

0 коментарів
bottom of page