top of page
Пошук

"Блокувати судову реформу не дозволю". Зеленський відреагував на дії Ради суддів


Президент Володимир Зеленський відреагував на дії Ради суддів, яка сьогодні фактично заблокувала судову реформу, відмовившись делегувати своїх представників до Етичної ради. Зеленський заявив, що не допустить блокування реформи і пообіцяв дати відсіч таким діям, повідомляється на сайті Ліга.нет.


"Я не допущу блокування головної реформи країни, яку обіцяв українцям і яку ініціював. Кожна незаконна дія, спрямована на блокування судової реформи, отримає негайну оцінку і відсіч", – заявив Зеленський.

Він також додав, що не дозволить суддям, які перешкоджають реформі і очищенню судової системи, "позбавити українців права на справедливість". В Офісі президента повідомили, що на тлі цього 16 вересня в ОП відбудеться робоча зустріч за участю керівників органів суддівського управління, зокрема голови Ради суддів, Верховного суду, представників Верховної Ради та послів G7.

У повідомленні зазначається, що на сьогоднішньому засіданні Рада суддів не змогла делегувати своїх представників до Етичної ради, що "викликає занепокоєння" з приводу прогресу судової реформи через зупинку найважливішої її частини – очищення судової системи.

0 коментарів
bottom of page