top of page
Пошук

Берлін у захваті від контрнаступу ЗСУ, – посол Німеччини


Анка Фельдгузен. Фото: посольство Німеччини

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що офіційний Берлін перебував у захваті від наступу українських Збройних сил на сході та на півдні. Повідомляють Українські новини з посиланням на інтерв’ю посла "Радіо НВ".


"Ми всі в Берліні спостерігали й були в захваті від наступу українських Збройних сил на сході та на півдні", - сказала Фельдгузен.


Водночас, за її словами, у Берліні досі не завершилась дискусія щодо можливих постачань танків західного зразка Україні.


"Ця дискусія триває. Ви не один раз чули нашого канцлера, який сказав що він у тісному контакті з партнерами - США, Великою Британією, Францією - щодо цієї математики… Кінця цієї дискусії ще немає, але сподіваюся, що вона успішно і позитивно закінчиться для України", - додала Фельдгузен.


Як повідомляли Українські Новини, ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів за минулу добу.


10 вересня, коли українські військові практично взяли в котел угруповання російських військ поблизу Ізюму, Міністерство оборони РФ заявило про операцію з перегрупування своїх сил. Тим часом російські окупанти на правому березі Дніпра готові скласти зброю і перейти під егіду міжнародного гуманітарного права, тобто поповнити обмінний фонд.

0 коментарів

Comments


bottom of page