top of page
Пошук

Баку заявляє про 192 убитих азербайджанських військових, 511 поранених під час наступу на Карабах


Азербайджанські військовослужбовці охороняють контрольно-пропускний пункт у Лачинському коридорі, єдиному сухопутному сполученні Нагірного Карабаху з Вірменією, 26 грудня 2022 року. (Тофік Бабієв/AFP через Getty Images)

Під час нещодавнього наступу Баку в Нагірному Карабасі загинули 180 азербайджанських військових, 12 військовослужбовців МВС і один цивільний азербайджанець, повідомило 27 вересня державне Азербайджанське агентство преси з посиланням на Міністерство охорони здоров'я країни. Повідомляє The Kyiv Independent.


У ході військової операції поранено 511 військовослужбовців, ще один цивільний отримав поранення, додає інформагентство.


19 вересня Азербайджан розпочав наступ на вірменську владу самопроголошеної Нагірно-Карабахської Республіки з нібито «метою відновлення конституційного порядку».


Після дня зіткнень Баку оголосив про перемогу, а війська етнічних вірмен були змушені роззброїтися відповідно до угоди про припинення вогню, підписаної 20 вересня.


Хоча Азербайджан звинуватив урядові сили Вірменії в участі в бойових діях, Єреван спростував це, стверджуючи, що жоден з його військ не брав участі в бойових діях і не був дислокований в Карабасі.0 коментарів

Comments


bottom of page