top of page
Пошук

Байден відреагував на канікули Палати представників США без ухвалення допомоги Україні

Президент США Джо Байден відреагував на те, що Палата представників пішла на канікули, не проголосувавши за законопроєкт щодо фінансової допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню. Відповідний пост Байден розмістив у соцмережі Х. Повідомляють Українські новини.


"Нездатність підтримати Україну в цей критичний момент ніколи не буде забута", - написав він.

Як повідомляли Українські Новини, Палата представників США пішла на канікули до кінця лютого, не проголосувавши ухвалений Сенатом законопроєкт із пакетом допомоги Україні. Усі голосування в Палаті представників на п’ятницю скасовані і члени палати повернуться до роботи лише з 28 лютого, що відкладає довгоочікуване голосування за рішення про кошти на продовження підтримку України щонайменше на два тижні. 


14 лютого видання NBC News повідомило, що спікер Палати представників Майк Джонсон хоче особистої зустрічі з президентом Джо Байденом перед тим, як братися до надання додаткового пакета допомоги Україні й Ізраїлю.


Сенат США 12 лютого проголосував за завершення дебатів щодо тексту законопроєкту, який передбачає виділення допомоги Україні та Ізраїлю та Тайваню.


В адміністрації президента США попередили про "катастрофічні наслідки", якщо Конгрес не затвердить надання допомоги Україні.


0 коментарів

Comments


bottom of page