top of page
Пошук

Африка зацікавлена у розміщенні в себе виробництва української зброї, — Кулеба


Глава МЗС України Дмитро Кулеба. Фото: Global Look Press

Африка виявляє інтерес не лише до придбання українського озброєння, а й до можливості організації виробництва такої зброї на своїй території. До початку війни Африка була одним із найбільших ринків для української військової продукції, а зараз африканський континент очікує повернення української зброї на свої ринки. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час Форуму оборонних індустрій, повідомляють Новини.LIVE з посиланням на РБК-Україна.

Африка виявляє інтерес не лише до придбання українського озброєння, а й до можливості організації виробництва такої зброї на своїй території. До початку війни Африка була одним із найбільших ринків для української військової продукції, а зараз африканський континент очікує повернення української зброї на свої ринки.


Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час Форуму оборонних індустрій, передає кореспондент РБК-Україна.


Африка хоче розмістити виробництво української зброї на своїй території

Міністр розповів про свій діалог з лідером однієї з африканських країн, який висловив інтерес до української зброї, уточнивши, що Україна, можливо, не потребує такого великого арсеналу, і запропонувавши розділити його з Африкою. Це свідчить про інше сприйняття потреби у зброї у цьому регіоні, за словами міністра.


Дмитро Кулеба також повідомив про зростання інтересу з боку Африки до розміщення на її території виробництва українського озброєння та боєприпасів.


"Під час візиту до однієї з африканських країн, спілкуючись з главою цієї держави, він з довірою глянув мені в очі і сказав: "Ви отримали таку кількість зброї, вам точно не потрібно стільки. Можливо, поділітеся з нами?". Виходить, що існує інше розуміння наших потреб", — сказав він.


Кулеба назвав це "новим трендом", наголосивши, що попит на українську військову продукцію та її виробництво на території Африки, ймовірно, буде дуже високим.


0 коментарів

Comentarios


bottom of page