top of page
Пошук

Атаки РФ на енергооб'єкти не призвели до збільшення потоку українських біженців до Європи


Біженці. Фото: @Straz_Graniczna

Масовані атаки Росії на енергетичні об'єкти України не спричинили збільшення потоку українських біженців до Європи. Про це речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко сказав в ефірі телемарафону, передають Українські Новини.


"Зараз в середньому кордон перетинає 80-90 тисяч осіб на добу в обидва боки - на в'їзд і на виїзд, і така тенденція останній час стала. Жовтень особливо не відрізняється від вересня, динаміка залишається такою самою. В окремі дні може більше виїжджати громадян, але не в значній перевазі над в'їздом, в окремі дні – більше громадян слідує на в'їзд в Україну", - сказав він.


Демченко зазначив, що як і раніше, найбільше громадян перетинають кордон із Польщею.


За даними Держприкордонслужби, за добу 25 жовтня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 63 тисячі осіб та 18 тисяч транспортних засобів, при цьому з України вибули понад 32 тисячі осіб, 20 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, до України прослідували більш як 30 тисяч осіб, 27 тисяч з них – українці.


Для порівняння, за добу 5 жовтня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 70 тисячі осіб та 19 тисяч транспортних засобів, з України вибули понад 35 тисяч осіб, 22 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, до України прослідували 34 тисячі осіб, 31 тисяча з них – українці.


Як повідомляли Українськi Новини, з 10 жовтня Росія здійснює інтенсивну атаку ракетами та дронами на енергетичні об'єкти України.


Міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що 10-11 жовтня російськими ракетами було уражено близько третини об'єктів енергетичної інфраструктури України.


Раніше прем'єр-міністр Денис Шмігаль повідомив, що внаслідок російських ракетних ударів електропостачання порушено практично по всій Україні.


У багатьох містах та районах України енергокомпаніям доводиться застосовувати графіки стабілізаційних відключень.


25 жовтня "Укренерго" обмежила споживання електроенергії в усіх регіонах України.

0 коментарів

Comments


bottom of page