top of page
Пошук

Атака БПЛА на Москву: падіння уламків спровокувало потужні вибухи (фото, відео)


Фото: Telegram | Місце падіння уламків дрона в Істринському районі Московської області

Уламки дрона впали на одну з будівель на території СНТ "Високовольтник", де зберігалися газові балони. У результаті пролунали вибухи та спалахнула пожежа. Повідомляє Фокус.


У мережі з'явилися фото з місця падіння уламків безпілотного літального апарата в Істринському районі Московської області. Відповідні знімки опублікувала голова міського округу Істра Тетяна Вітушева в Telegram.


Чиновниця повідомила, що в регіоні було знищено безпілотник, який рухався в бік Москви. Уламки збитого дрона впали на території СНТ "Високовольтник", розташованому в селі Павлівська Слобода.


У результаті загорівся гараж. Вогонь охопив площу в 50 квадратних метрів. За словами голови міського округу, загоряння було ліквідовано.


Тетяна Вітушева також стверджує, що подія обійшлася без жертв і постраждалих.

Telegram-канал "Осторожно, Москва" повідомив, що жителі Павлівської Слободи чули звуки вибухів і помітили сильну пожежу. Автори каналу також опублікували фото загоряння.

Фото з місця пожежі також оприлюднив Telegram-канал Mash. У підписі до знімка зазначено, що в гаражі, на який впали уламки збитого дрона, зберігалися газові балони. За словами авторів публікації саме згадані балони стали причиною вибухів.


0 коментарів
bottom of page