top of page
Пошук

“Армія дронів” розмістила замовлення на поставку 986 БПЛА вартістю 1,9 млрд грн


Мінцифри, Держспецзв’язку та Генштаб ЗСУ законтрактували для потреб української армії 986 літальних апаратів. Їхня загальна вартість становить понад 1,9 млрд грн. Інформація про це була оприлюднена прес-службою Мінцифри.


Детально

У повідомленні пресслужби цифрового відомства наголошується, що ЗСУ зможуть розраховувати на отримання високотехнологічних літальних апаратів із тепловізорами та штучним інтелектом. “Армія дронів” законтрактувала для ЗСУ такі безпілотники, як Autel evo 2, PENGUIN C-MIL 2, Fly Eye 3, DJI Matrice RTC III, UkrJet, Flirt Cetus, Skyeton, SKIF та Warmate 3.


Частину літальних апаратів проєкт “Армія дронів” уже встиг передати на передову. Вони активно використовуються бійцями ЗСУ на фронті. Решту БПЛА передадуть нашій армії найближчим часом.


З метою навчання військовослужбовців навичкам керування безпілотниками, Мінцифри уклало угоди про співпрацю з 17 школами. Відповідно до домовленостей, вони взяли на себе підготовку професійних операторів БПЛА. На безпілотники донатять не тільки громадяни України. “Армія дронів” отримує грошові перекази з 76 держав світу.

0 коментарів
bottom of page