top of page
Пошук

"Аморальні компроміси призведуть до нової крові": Зеленський пояснив, коли в Україні настане мир


Зеленський розповів про мир в Україні

росія шукає можливості до короткотривалого перемир'я, яке допоможе їй відновити сили та перепочити. Проте президент Володимир Зеленський заявляє, що справжній мир в Україні настане лише після повного демонтажу всіх елементів російської агресії. Повідомляє UAportal.


Про це він повідомив під час звернення до Міжнародного безпекового форуму в Галіфаксі (Канада). За словами Володимира Зеленського, перемир'я не можна називати закінченням війни, оскільки така пауза лише погіршить ситуацію. Також миром не можна назвати будь-які поступки українськими територіями або суверенітетом.


"Аморальні компроміси призведуть до нової крові. Справжній довготривалий і чесний мир може стати результатом лише повного демонтажу всіх елементів російської агресії", – каже Володимир Зеленський.


Він зазначає, що українська формула миру містить десять пунктів. Вона містить виклики, які необхідно подолати заради безпеки України, Європи та всього світу. Зокрема, "це формула миру для світу".


"Україна запропонувала саме таку формулу миру. Я представив її Генасамблеї ООН і саміту "Двадцятки". І я прошу вас (ред. учасників Міжнародного безпекового форуму) допомогти нам реалізувати цю формулу! Це єдиний шлях до справжнього миру", – додає Володимир Зеленський.

0 коментарів
bottom of page