top of page
Пошук

Американські катери Island для ВМС прибули в Україну


Корабель з двома модернізованими патрульними катерами берегової охорони США, призначеними для посилення сил ВМС України, увійшов до територіальних вод України. Про це інформують у Військово-морських силах ЗСУ, пише УНН.


"Сьогодні, 23 листопада, на борту судна “Ocean Grand” з міста Балтімор, штат Меріленд, США до України прибули 2 катери типу “Island”, які отримали назви “Фастів” та “Суми”. Патрульні катери українських ВМС на борту вантажного судна подолали тисячі миль та увійшли до територіальних вод України“, — інформують у ВМС України.


Повідомляється, що далі у супроводі кораблів ВМС, корабель попрямує до кінцевої зупинки маршруту — Одеського морського торгівельного порту, далі — проходження митного контролю, розвантаження, відбуксирування до місць базування та підготовка катерів до експлуатації після тривалого транспортування.


Невдовзі на катерах “Фастів” та “Суми” буде піднято Військово-морський прапор України та під командуванням українських екіпажів вони розпочнуть свій бойовий шлях по забезпеченню морської безпеки в акваторіях Чорного та Азовського морів, інформують у пресслужбі ВМС.

0 коментарів
bottom of page