top of page
Пошук

«Адвокатці» УПЦ МП Кохановській продовжили домашній арешт


Суд продовжив домашній арешт “адвокатці” УПЦ МП Вікторії Кохановській на ще два місяці. Вона повинна носити електронний браслет. Повідомляє RISU з посиланням на ЧАС.


Про це сама Кохановська повідомила у відеозаписі.


Кохановська маніпулятивно заявила, що її “переслідують за захист Церкви Христової”, маючи на увазі УПЦ Московського Патріархату.


Їй дозволили відвідувати лікаря та укриття у разі повітряної тривоги.


Раніше суд призначив Кохановській цілодобовий домашній арешт з електронним браслетом за хуліганські дії на території Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”.


У кінці квітня Кохановську затримали за хуліганство біля Києво-Печерської лаври. Під час затримання вона начебто втратила свідомість.


Згодом Кохановську забрали на допит до СБУ, як свідка. Саме Кохановська грозилась «хресними ходами» через виселення з лаври і розповідала про розподіл України на частини.


«Влади в Україні не буде….Якщо ви хочете знати, що буде наступне, то я вам вже скажу. Буковина відійде від Румунської Церкви Православної, Закарпаття відійде до Угорщини, а до Польщі відійде Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та Одеса», — говорила Вікторія Кохановська.


Також вона називала “провокацією ПЦУ” співи про “дзвін над Росією” в Лаврі.


0 коментарів
bottom of page