top of page
Пошук

Агресія Росії в Україні загрожує голодом Близькому Сходу та Північній Африці


Зазначається, що 45% українського експорту пов'язані з сільськогосподарською продукцією. Повномасштабна війна Росії проти України посилює голод на Близькому Сході та в Північній Африці. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє 5.UA із посиланням на Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.


Зазначається, що 45% українського експорту пов'язані з сільськогосподарською продукцією.

"Вторгнення Росії в Україну посилює голод на Близькому Сході та в Північній Африці. 45% українського експорту пов'язані з сільськогосподарською продукцією. Більшість виробництва пшениці сконцентровано на сході України, де бойові дії найінтенсивніші. Світові ціни на продовольство зросли більш ніж на 30% від минулого року, а війна в Україні ще більше підвищила ціни, які досягли найвищого з 1974 року рівня із поправкою на інфляцію", – сказано в повідомленні.


9 березня Україна заборонила експорт зерна та інших продуктів харчування, щоб запобігти внутрішній гуманітарній кризі. Навіть якщо ці збої в ланцюжку постачання будуть усунуті найближчим часом, проблеми, швидше за все, збережуться. До того ж бойові дії можуть серйозно підірвати майбутній урожай, особливо якщо війна триватиме до початку посівної у квітні.

0 коментарів
bottom of page