top of page

Тетяна Близнюк

2021-07-20

Пам'ятаєте, взимку була історія, шо Україна видає в Молдову бійця батальйону Шейха Мансура і ця видача відбувається на вимогу РФ? Зібралися ряд організацій, що позиціонують себе як праві, типу с14, братства, традиції й порядку, промови слухала про те, як добровольця в рашку видають... Потім його таки віддали в Молдову, і далі я ніде не бачила інфи, що Молдова передала його рашкє.
Тобто, один день хтось запустив фейк, що його передали і вбили на допиті феесбешники, але жодне хоч мінімально авторитетне джерело не підтвердило. Ще помню, що мене дивувало, чому того депортованого називали бійцем добробату Шейха Мансура, якщо згідно матеріалів з судового реєстру його арештували в Україні у 2015 році щойно він нелегально потрапив до нас з Молдови, звідки втік від кримінального переслідування.
Вже й забувся той випадок, але щойно побачила, що сьогодні ті ж самі люди вимагали депортувати в РФ або Білорусь якогось білоруса, який тут живе з 2014 року і брав участь у Майдані, але нині його переслідує СБУ.
Ну і тому в мене вапріси. Бо зимою ті ж люде кричали, що ми нікого не повинні в рашку віддавать. Чим білорус хуже чеченця? Для правих...

bottom of page