top of page

Тетяна Близнюк

2021-06-10

Політики поділяються на тих, хто робить вигляд, шо любить Україну і на тих, хто робить вигляд, шо любить росію. Це сказали за довго до мене, но я згодна.
Це я себе сьогодні змусила послухати ті ролікі Бігуса. На якомусь задрімала, то не відмотувала назад, бо що воно дасть.
І ще раз переконалася, шо в большій політиці нема ніяких сєпарів і патріотів. Там лише бізнес. Коли на якійсь там хвилині почула слова медведчука, шо геращенко націоналістка-бандерівка, то ну блін... він шо,внатурє так щитає? Якби вона була націоналісткою-бандерівкою, то вона хоч раз би там шось поперла у своїй годівничці проти того, шо в її фракції є, скажімо, ті хто вчора мав амплуа любителя росії і януковича.
Ще оце про обміни. Там ідеться про те, шо медведчук не був вагомою людиною для путіна, навіть для сєпарів він не особливо фігура, і необхідності в ньому взагалі не було, всьо бізнес.
Але тоді і бізнес можна було без нього робити. По-моєму, канторка нормально справляється як з торгівлею людями, тобто, обмінами полоненими, так і іншими бізнес-ділами. Нашо їм був медведчук...
Шо там ще могло вразити? Цинізм? Я вас умоляю. Пошкребіть реєстрового патріота, і ще не такий цинізм побачите.
Пам'ятаю історію про одного дядька колись у фб-стрічці побачила. Карочє, сказали йому, шо в клубі на танцях його дочку неповнолітню домагаються. Він прибіг і увалив там когось. Но ті хтось оказалися беркутами, і він сів, хоч нікого не вбив.
Ну то гонець від його партії на питання, коли його витягнуть, сказав йому, розумієш, партії щас нужні політв'язні.
Ми вже бачили, що найнезламніший патріот здатен дякувати медведчуку і рабіновичу, і це не викликає аж прямо ніяких великих емоцій.
Бо всі ми в глибині душі знаємо, що підсади вчорашнього ніщєброда, шо рішив стать активістом, на невеличкий але стабільний підсос, дай можливість його дружині звикнути до спа і брендового шмаття, і не треба його навіть садити чи залякувати у подальшому.
А, ну ще там прозвучало у цих плівках ведмедчука, шо петро і до нього справлявся з обмінами, навіть витяг півтори тищі полонених самотужки, а медведчук півтори тищі за всі подальші роки. Так от з цим теж проблема, бо списків цих петрових чи медведчукових тисяч ніхто не бачив.

bottom of page