top of page

Леоныд Маслов

2022-01-17

Петро Правдивий,

Бонапарт Дебальцевський і Іловайський, учасник бойових дій в Казахстані (1984-1986), Філолог 6-мовний, Реформатор Судовий і Земельний, Переможець Путіна Без Волонтерів, Надійний Зберігач Усія Боєприпасів України, Антиолігарх Роттердамплюсівський, Сміттезвалювач Львівський і Депортувальник Грузинський, надія і опора усіх хворих і будкобудівників повертається захищати Україну.

Той факт, що Петро Олексійович щось переписав на Олексія Петровича, учасника АТО, рядового бійця мінометника, який мітав міни в тилу — у Краматорську і у Верховній Раді одночасно — заслуговує на повагу, але не відповідає дійсності. За офіційним повідомленням Петра Правдивого, він усі свої бізнес-активи ще у 2014 передав такому собі Сліпому Трасту.

Повідомлення, що цей Сліпий Траст повернув активи назад — відсутні. А забирати майно у сліпих — це великий гріх.

Тож захищати Україну Петро Олексійович без активів і волонтерів може лише власною безпосередньою участю і харизмою. Збере під знамена, так би мовити, Матіоса, Кононенка, Гладковського, Литвина, Грицака, Семочка, Демчину, Гелетея, Муженка, Авакова і Луценка з жінкою. Труханов і дохлий Кернес будуть подавати набої.

На підтримку Петра Правдивого вже активно включилися Ахметов-ТБ та чесний український журналіст Шарій, який ніколи не працював за вказівками своїх московських кураторів.

Кажуть, голова адміністрації президента України російський колаборант Райнін, при кому Петро Олексійович служив президентом, теж прибуває в Жуляни. Будуть обговорювати як об’єднати опозицію (Тимошенко, Медведчука, Дубинського, Новинського) у боротьбі за Україну.

P.S.

1️⃣ Багато гарних речей українці зробили при Петрі Правдивому, не виключно та мабуть переважно за його сприянням: декомунізація, децентралізація, Томос, мовний закон. Ми ще не таке зробимо і за інших гетьманів.

2️⃣ Попри мій, м’яко кажучи, скептицизм і глибоку огиду до паталогічного ліцемірства і зухвалої неповаги до українців з боку Петра Олексійовича і його секти, вважаю, не оцінюючи деталі підозри (а там жах), що Україна від його переслідування програє. Президент Зеленський теж буде пошитий в дурні.

3️⃣ Не розділяю вподобання, але поважаю прихильників Петра Олексійовича, крім тих, що роблять з нього панацею і мессію, або вважають себе справжньою елітою нації, а решту українців — ідіотами. Щоправда серед порохоботів неадекватів більшість, в основному уся їхня ідеологія грунтується на патерналіській міфології і дрімучому невігластві. Секта шанувальників наряду голого короля — невиліковні люди.

4️⃣ Нехай Петра Олексійовича судить чесно реформований ним суд. Але читайте мій попередній пост — сьогодні ніякого суду не відбудеться. Слідчий же суддя Соколов, як власне і усі судді Печерського суду, не є людиною честі і совісті, про це свого часу Петро Олексійович подбав під час імітації судової реформи.

bottom of page