top of page

Єгор Соболєв

2022-03-07

Зараз ми всі руйнуємо план Б найбільшого російського вторгнення в цій Війні за Незалежність.

Зараз ми всі руйнуємо план Б найбільшого російського вторгнення в цій Війні за Незалежність.
План А, спланований Путіним як блискавичні марші механізованих армій, провалився у перші три дні. Російські «кліщі» зламалися об ключові міста української оборони, насамперед Київ, Харків та Миколаїв. Наші вороги, наші союзники і ми самі зрозуміли, що у прямому зіткненні український воїн успішно перетворює «другу армію світу» на чорнозем.
Усвідомив це і Путін. З 4-го дня вторгнення він перейшов до плану Б. Якщо спочатку підкорення України російський Гітлер планував як blitzkrieg, то нова тактика нагадує блокаду нацистами Ленінграда. Постійні бомбардування житлових кварталів разом з тиском окупантів на наші лінії постачання мають, за планом ворога, деморалізувати цивільне населення і зломити волю до спротиву військово-політичного керівництва.
Результат, як ми всі бачимо, в основному протилежний. Україна навіть в окупованих містах🤩 показала ще більшу рішучість боротися до перемоги. Окупаційним військам не вдається оточити ключові міста. Натомість, знерухомлені російські армії стають здобиччю для нашої артилерії та ефективних контратак і диверсій, зокрема, за участю армійського спецназу. В цих боях не лише знищується, але й захоплюється ворожа техніка та жива сила. Неймовірно важливу роль у зриві російського плану Б грають наші сили повітряної оборони (ні, фото їхніх повітряних контратак оприлюднювати не можна🤝).
Як довго Путін робитимемо нам «Ленінград»? Це прямо залежить від стійкості кожного з нас. Якщо Ви не здаєтеся, якщо допомагаєте обороні України економічно, інформаційно, дипломатично - путінський план провалюється.
Що важливо - кожного дня Збройні Сили України поповнюються новими воїнами і новим озброєнням від союзників. Путін натомість не зміг загнати сюди білоруську армію (сябры, 👍). І може гнати лише ще менш навчених і ще менш мотивованих росіян, у яких слова «відправляють до України» викликають все більший жах.
Тобто складаються всі обставини для нас з Вами виграти і цей бій. Наступний з великою вірогідністю поставить в оборонну позицію ворога. Продовжуємо разом до перемоги❤️🇺🇦
#МіркуванняСолдата

bottom of page