top of page

Відповідальний бізнес

Леонід Остальцев

2021-07-01

На війну я йшов з кухні, якщо хтось ще не знав. З кухні у супермаркеті Сільпо що на Фєстікє на Трої. Там я робив піцу.

Так от коли я вирушив на схід, Сільпо продовжувало платити мені ЗП, раз на місяць людина із мого супермаркету дзвонила мені і запитувала, як справи, як почуваю себе і чи потрібно щось. Перший дзвінок відбувався як раз в середині літнього рейду, ми вже були у Міусінську і під час нового мінометного двіжу такий дзвінок 😂 Приємно було - навіть не передати. Десь через 3 місяці мені прислали бронік. Сільпо купило бронікі ВСІМ співробітникам, які виконували бойові завдання на сході. Всім.

Після повернення я взяв відпустку, щоб трохи адаптуватися, а після сказав, що хочу відкрити свою піцерію, але для цього мені треба стати в центр зайнятості, тому мені потрібна правильна стаття звільнення - за згодою сторін.

Керівниця відділу кадрів сказала «Нам дуже шкода, що ми втратимо такого співробітника, але зробимо все, щоб допомогти тобі із правильною статтею і в найкоротші строки»

Через тиждень, я вже почав навчання по створенню бізнес плану, в Цетнрі Зайнятості Деснянського району.

До чого я це? До того, що принципи і цінності цієї компанії, реальні і фундаментально правильні, тож коли я прочитав що їх топовий рекламщік Слава баранський , на концерті обізяни басти, пише щось про «Плине кача» і при цьому досі працює у них - я прифігів, але розумів, що реакція буде 10000%

Реакція прийшла, і як раз та, про яку я і думав. Співпраця із Славком була завершена.

Дякую Сільпо і Фозям за те, що маєте те, чого сьоголні не має більша половина бізнесів, топ менеджерів, спортивних і культурних еліт - ПОЗИЦІЮ. За яку переповнює гордість, вдячність і безумовна повага 🤝🇺🇦 Бачити менше
— у Pizza Veterano (Kyiv).

bottom of page