top of page

Ілля Шполянський

2021-12-29

Повернемо воїна до здорового життя! В наших силах зробити новорічне диво! Прошу, не пройдіть повз, зробимо це ЗНОВ. Збір на другу операцію, перша пройшла успішно! Я вірю, вірю, вірю, до НГ року ми зберемо цю суму. Так, я поїхав за кордон, але справа підтримки побратимів, залишається моїм обов'язком.
Сергій Кривенда, учасник АТО з м. Жовті Води, отримав в АТО сильне переохолодження, внаслідок цього почали руйнуватись стегнові суглоби. Вже у 2020 році він став повністю лежачим. Ми довго підбирали йому достойне лікування, та зупинились на м. Одеса. Всього вартість протезів та лікування орієнтовно склала 140 тис. грн.
Рівно рік тому, ми зібрали 93 тисячі гривень (я лежав із Ковід, і факт збору цих коштів, був для мене такою мотивацією до одужання), витратили 66 000 на встановлення одного суглобу. Він добре прижився, і треба терміново (бо іде процес подальшого руйнування) зробити операцію на другу ногу.
Отже, залишок з тогорічного збору - 27 тисяч + 1 000 я додаю. Необхідно приблизно ще 44 000 грн на операцію та подальше лікування.
Гроші збираємо на рахунок ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО”, реквізити в коментарях в т.ч. картка ПриавтБанку.
Всі звіти з попередніх періодів, сканування чеків, зарахувань коштів, та іншим за посиланням в коментарях.
Сергій Кривенда - +380994892038, волонтер який супроводжує лікування Сергія Михайло Кротов 0 50 395 0649

bottom of page