top of page

Ілля Шполянський

2021-09-15

Багато з Вас знають, що я поїхав в Німеччину. Для мене справою честі було не покинути все, а поступово і якісно передавати результати моєї діяльності колегам та побратимам.
Один з крайніх проєктів який ми розпочали - Миколаївські резервісти. Понад 100 миколаївців мали можливість навчатись стрільбі, ножовому бою, тактичним навичкам, медичній та саперній справі, тощо. Це дуже актуально саме зараз, коли агресор фактично анексував республіку Білорусь і оточив Україну майже з 4-х сторін.
Що передбачає проєкт Миколаївські резервісти?
190 тисяч - придбання обладнання та реманенту для проведення занять - пневматична зброя та макети автоматів, різноманітні тренажери для занять з саперної справи та медичної допомоги, багато чого іншого.
46 тисяч - сухі пайки для харчування учасників занять які будуть продовжуватись цілий рік
60 тисяч - оплата роботи професійних інструкторів.
Перемога в цьому проєкті, для мене буде достойним фіналом в патріотичній діяльності Миколаївщини. Реалізовувати його будуть команди Національного корпусу, Асоціації, Миколаївської варти, Ветеранського братерства та ряду інших організації.
Голосувати можуть тільки мешканці м. Миколаїв.
Проголосуйте за цей малий (до 300 тис. грн) проєкт. Посилання в коментарях.
Також прошу всіх підтримати проєкт по створенню та реконструкції скверу Янтарний який присвячений нашому побратиму Денису Янтарю.

bottom of page