Ілля Шполянський

2021-02-28

Біда привела до нас побратима, який в грудні переніс інсульт, і через декілька тижнів (певно, втративши певний рівень критичного мислення) вклав 40 тис. дол., які були заощаджені на придбання житла в акції псевдотрейдерів, а точніше просто віддав шахраям. Більш того, негідники додатково витягли з нього ще 7,5 т. дол. (які Павло вже брав в кредит) мотивуючи необхідністю вкласти ці кошти аби вивести початкові вкладення.

В результаті, втративши кошти на квартиру, будь-які майбутні перспективи, маючи необхідність платити понад 17 тис. грн в місяць, Павло опинився на грані суїциду.

Декілька днів тому, Заводський райвідділ поліції відмовив у відкритті кримінального впровадження по даному випадку, що стало ще одним емоційним ударом. Я зв'язався з Сергей Шайхет і справу невідкладно відкрили (внесли в ЄРДР). Дякуємо.

Залишається велика проблема щомісячних оплат за кредитами, зрозуміло, потягнути їх неможливо, а продавати немає чого. Я вже звернувся до керівництва банків, чекаю реакцію, будемо шукати всі можливі правові механізми, аби допомогти й підтримати нашого брата.

Не засуджуйте людину, будьте пильними та попереджайте своїх знайомих.

Цех майстер
Цех майстер

Describe your image

press to zoom
Цех майстер
Цех майстер

Describe your image

press to zoom
1/1