top of page

Ілля Шполянський

2021-02-27

Біда привела до нас побратима, який в грудні переніс інсульт, і через декілька тижнів (певно, втративши певний рівень критичного мислення) вклав 40 тис. дол., які були заощаджені на придбання житла в акції псевдотрейдерів, а точніше просто віддав шахраям. Більш того, негідники додатково витягли з нього ще 7,5 т. дол. (які Павло вже брав в кредит) мотивуючи необхідністю вкласти ці кошти аби вивести початкові вкладення.

В результаті, втративши кошти на квартиру, будь-які майбутні перспективи, маючи необхідність платити понад 17 тис. грн в місяць, Павло опинився на грані суїциду.

Декілька днів тому, Заводський райвідділ поліції відмовив у відкритті кримінального впровадження по даному випадку, що стало ще одним емоційним ударом. Я зв'язався з Сергей Шайхет і справу невідкладно відкрили (внесли в ЄРДР). Дякуємо.

Залишається велика проблема щомісячних оплат за кредитами, зрозуміло, потягнути їх неможливо, а продавати немає чого. Я вже звернувся до керівництва банків, чекаю реакцію, будемо шукати всі можливі правові механізми, аби допомогти й підтримати нашого брата.

Не засуджуйте людину, будьте пильними та попереджайте своїх знайомих.

bottom of page