top of page

«Проросійський» COVID

Дмитро Гутман

2021-11-15

«Нація, яка не вчиться на власних помилках, не йде «у ногу» з прогресом, приречена бути «банановою республікою». Докази цього ми бачимо на прикладах Північної Кореї, Сирії, Куби. Громадяни, які не можуть, не вміють, не хочуть розпізнавати ворожу пропаганду, на прикладі тем внутрішньої політики, реформ у країні, поширення Covid-19, які приймають все як «власну думку»- приречені бути кріпосними, які працюють за їжу все життя.
У той час коли все прогресивно та конструктивно налаштоване людство бореться з пандемією, шукає ліки, створює вакцини та головне ВАКЦИНУЄТЬСЯ щоб не вмерти, інші «занадто «розумні» шукають у цьому зраду та підставу.
Саме так вони у 14-му році шукали зраду у Міністерстві оборони України, МВС , Національній Гвардії, сиділи по хатах та чекали хто візьме гору.
Саме так у 1777 році зрадофіли влаштовували «чумні бунти» у Європі. Почитайте історію, там все один в один як в нас, зараз.
І докі ви ігноруєте вакцинацію, заходи безпеки, волаєте про відсутність статті у Конституції….. люди вмирають…..поруч, назавжди.
Боже, дай нашому народу розум!
Дмитро Гутман, прищеплений CoronoVac, доброволець.
На фото мої особисті друзі, АТОвці, активісти які вмерлі від Covid-19, або ускладнень після нього.

bottom of page