top of page

Ігор Блошко

2021-07-01

Сьогодні хтось познущався над ГАСКом, точніше над Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міськради, точніше над заступником начальника - Савчуком Олексієм Сергійовичем.
Наклеїли на його працею і потом зароблений автомобіль наклейку: "Цей автомобіль придбаний за хабарі". А на передній і задній номерні знаки наклеїли: "Хабарник".
Ну хіба ж так можна знущатися з людини, щоб він з такими наклейками їздив по місту? По-перше, вони обмежують огляд, а по-друге, не всі партульні поліцейські знають хто саме цей хабарник, що має честь їздити на іменних номерах.
Шкода, що самому не вдалося бути на місці і самому зафільмувати це дійство. Відео мені скинули пізніше. Однак я приїхав до контори у обідню перерву дізнатися, хто ж ці хулігани, що так турбуються про Олексія Сергійовича. З обідньої перерви Савчук запізнився, підвіз до роботи свою начальницю і не виходячи з авто, десь дриманув. Наклейки напевно повіддирав і їздить по місту, неначе і не хабарник.
Зато вдалося поспілкуватися декілька хвилин з начальницею, з Оленою Туавою. Вона говорить, що Олексій Сергійович не хабарник, він хороший. А ще говорить: "Наклейка "хабарник" - це результат нашої роботи..."))))
От і дійсно, хіба ж погана людина у 37 років може мати у своїй власності нерухомість та дві земельні ділянки у Одеській області, дві земельні ділянки у Рівненській області, дві земельні ділянки у Житомирській області, нерухомість у Миколаєві. Погана людина не буде мати ФОПи у Києві, Дніпропетровській, Одеській і Миколаївській області. І загалом, Олексій Сергійович, розумна і освідчена людина, має адвокатське посвідчення від Ради адвокатів Дніпропетровської області, Свідоцтво #2209. Тому він встигає бути і позивачем, і відповідачем одночасно по 11 судовим провадженням.
Що сказати? Цікава особистість застрягла у Миколаївській міській раді на такій хлібній посаді. На стільки цікава, що за короткий проміжок часу стільки корупційного про нього дізнався, не уявляю скільки ще кримінального криється під цими наклейками. Потрібно обов'язково детальніше розповісти про цього трудягу, якого люди вважають хабарником і загалом, розповісти про діяльність УДАБК ММР.
Якщо вам доводилося стикатися з Управлінням ДАБК і у вас залишились неприємні спогади про чиновників цього Управління, поділіться інфою зі мною у приват. Конфіденційність гарантую.

bottom of page