top of page

Леонід Маслов

2021-02-15

Винесу з коментарів.

Тут деякі люди, поза нашою інформаційною бульбашкою, кажуть що у справі Андрій Антоненко, Julia Kiyan Kuzmenko та Яна Дугарь відбувається «суд», який нібито все вирішить, бо треба «проаналізувати докази і лише потім робити висновки». Це суд, а не Аваков з Зеленським і Венедиктовою кинули Андрія і Юлю за грати. Це суд влаштував брифінг з порушенням презумпції невинуватості і права на захист і з оприлюдненням незаконної і нерозсекреченої «прослушки». Це суд, а не прокурор Тішин нахабно бреше в своїх промовах (https://bit.ly/2Nn8rbq), або готує слайди для цих промов.

Офіс Президента України не може втручатися в діяльність суду»? Ха ха. Розповідайте це з надутими щоками на ток-шоу для недолугих! Це нахабне ліцемірство, хоча б тому, що офіс давно вже втрутився! Це нахабне ліцемірство, тому що в приватних розмовах політики повідомляють, що все вирішується саме там.

Кто убил кошку мадам Полосухер? (с) Хто дає вказівки усім експертним установам країни ані за яких обставин не виконувати експертизи захисту? Хто приховав оригінали експертиз Бірча, загубив оригінали відео, за якими ці експертизи зроблені?

Ну й тепер як я бачу все ще існує маса народу, у тому числі навіть серед юристів, які пишуть, що «суд розбереться»? Що треба почекати. Що «все не так просто». Що сумніви дійсно є, але «справа резонансна і потребує ретельного вивчення».

Це були б абсолютно логічні і правильні речі, якщо не враховувати промивку мозоку з боку шайки Авакова і безсовісних ЗМІ типу "Українська правда" — бо ніколи не було об’єктивного висвітлювання перебігу слідства і суду.

Абсолютно не важливі речі, про які постійно кажуть:

1) Андрій Антоненко — патріот і герой, як власне Яна і Юля. Це в контексті справи не важливо, бо це не аргумент для кримінального провадження.

2) Авакову треба було показати «ефективність» щоб залишитись при посаді. Це дійсно так, але ж має значення лише для наступного засудження Авакова, коли правда нарешті спливе. Але ж зараз це лише пояснює причини свавілля і не доводить непричетність фигурантів. Аваков заради посади міг би спіймати і справжніх вбивць, йому це було б ще вигідніше.

А ось важливі речі, про які ЗМІ не кажуть (доказів невинуватості як наприклад зріст я навіть не торкаюсь)

1) Суд за законом (ст 322 КПК) має відбуватися БЕЗПЕРЕРВНО, тобто щоденно з ранку до вечора, натомість він проходить 2 рази на місяць з 14:00 до 18-19. За 7 місяців досліджено 6 томів з 26!!! А зараз суддя, пробачте, Голуб заявила, що вона ... (па-бам...) з 2 березня... ЙДЕ У ... ВІДПУСТКУ. Засадила незасуджену (читай невинувату) людину за ґрати з метою здійснення правосуддя і йде у відпустку! Вдруге! (вона вже ходила в жовтні-листопаді, аж захворіла після цього). Агов, правозахисні організації! Агов, судові реформатори! Так можна? На це мені можна заперечити: «а всі так роблять», «суди перевантажені», «голуби мають право на відпочинок», але це теж буде ліцемірством: якщо справа, як ви кажете «резонансна і треба робити все за законом», то чому не робите ВСЕ за законом? Чому коли треба кинути людину за грати вільний час у вовків/птахів є, а коли треба вивчати докази — його нема. Чому ВИ, влада, вирішуєте, коли і що слід робити за законом, а на що треба забити прутня? І зрештою, чиї це проблеми, що у вас не вистачає часу? Чому людина має сидіти в тюрмі за те, що ВИ не виконуєте свої обов’язки?

2) Прокурором заявлено 263 свідка, з яких жоден проти обвинувачених не свідчить, а 223 взагалі нічого не знають і не чули. Їхній допит розтягнеться з такими темпами більше ніж на рік, а потім суд почнеться заново і з початку, бо закінчаться повноваження присяжних. САМЕ НА ЦЕ - ПЕТЛЯННЯ все й розраховане. Тобто нема ніякого суду. Суд - це міф, фікція, щоб відтягнути момент викриття на брехні голого короля - пузатого корумпованого міністра з усією його зграєю нікчем і покидьків.

3) Суду насправді нема, він вже нелегітимний, оскільки грубо порушене право на захист - захисникам без належних пояснень і БЕЗ ВИВЧЕННЯ МАТЕРІАЛІВ a priori відмовлено у допиті важливих свідків — Авакова, Коваля, тощо. Відмовлено у витребуванні матеріалів засідань щодо надання дозволів на обшуки, відмовлено у витребуванні оригіналу висновку британця Бірча, який підписав український текст не знаючи мови, без перекладача. Переклад містить істотну підробку - перекручений зміст резолютивної частини висновку. «Помірно-вагомий доказ» перекладено як «достатній доказ». Цей факт приховується. Також відмовлено у витребуванні експертиз ФБР, матеріалів розслідування Мінюсту підробки експертиз, тощо. Тож про правосуддя взагалі не йдеться.

4) Обвинувачення представило «докази» з істотними вадами, що робить їх недопустимими. Наприклад, загубило еталонні відео Антоненка і Кузьменко, не представило захисту дозволи на прослушку, пакети з речовими доказами незаконно вскривалися, а потім заклеювалися без протоколів, обшуки проводилися без ухвали слідчого судді. Думаю, що деякі подібні вади — плід недбалості поліцейських дегенератів, а деякі — внесені умисно, щоб потім виправдати фіаско формальностями.

Ось про що постійно треба казати, а не про «гарна людина» чи «невинуватий». Уся невинуватість в томі №22, який розглядати «передчасно».

Нагадаю, у вівторок, в 23 лютого, в День війська окупантів, буде досліджуватися том №7, з якого стане зрозумілим незаконність відео, використаних як єдиний доказ проти обвинувачених. По ідеї, нормальна некорумпована суддя після з’ясування цієї обставини має негайно відпустити Андрія, бо проти нього доказів взагалі не залишається. Ба більше, прокурор зобов’язаний відкликати обвинувачення і розпочати процес виплати компенсацій. Так мало б бути. За законом.

Але ж закону нема.

Окупанти мають повиздихати. Дякую усім і слава нації.

bottom of page