top of page

Єгор Соболєв

2021-12-25

Тим моїм друзям і знайомим, які не мають досвіду бойових дій і теж переживають, що робити, якщо найближчим часом почнеться вторгнення зібраної Путіним на наших кордонах армії.

Зараз це ще одна причина приєднатися до територіальної оборони. Я зробив це після схожих путінських маневрів минулої весни і дуже радий. Тут Ви зустрінете людей з досвідом, які вчитимуть Вас азам тактики. Буде можливість практикуватися у стрільбі. І все це у вільний від роботи час, без її та родини залишення.
Сьогодні у нашого не на папері існуючого підрозділу 130 Батальйон територіальної оборони міста Києва було чергове тренування. Упевнений, Бог з симпатією ставиться до людей, які збільшують свою спроможність до спротиву окупації рідної землі навіть в одну з дат його народження. І чим більше нас буде - тим меншою буде загроза нової окупації. Як на мене, в українських умовах мешканці кожного кварталу мають мати навички для збройної боротьби з агресором. І кожен сусід та сусідка по країні може власним прикладом наблизити цю головну гарантію безпеки України🇺🇦 .

bottom of page