top of page

Єгор Соболєв

2021-11-08

В управлінні нашої державою нам досі не вдалося позбутися російської агентури. І Президент Зеленський теж пасує перед цією проблемою.

Призначений ним першим заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони Руслан Демченко є поганим прикладом. Він потрапив на цю посаду всупереч люстраційному закону і активній участі у розвороті до Росії у часи Віктора Януковича. Коли зараз журналісти з проєкту Схеми: корупція в деталях - RFERL запросили результати перевірки Демченка на відповідність закону "Про очищення влади", вони отримали від офіса Президента абсурдну і протизаконну відповідь, що доступ до цих матеріалів закрито.

Показово, що Демченко утримується на посадах, які дозволяють впливати на нашу зовнішню політику, при п'яти останніх Президентах, починаючи з Леоніда Кучми. Який цього року в інтерв'ю Українська правда до 30-річчя відновлення Незалежності назвав «нашпигованість нашого політикуму залишками московської агентури» ключовим викликом, який він недооцінив. Кучма пішов з посаді вже майже як 17 років. Ми вже восьмий рік у відкритій війні РФ проти цієї незалежності. Але завдання очищення влади залишається болючою невирішеною проблемою.

bottom of page