top of page

Юрій Андреєв

2021-05-26

Найгучніше проти людей виступає той, хто має захищати їхні інтереси.
Депутат Київради Константин Богатов активно називає киян "стадом" лише за те, що люди посміли не погодитися із його думкою. Не гребує Богатов і цензурою - по його дзвінку редактору сайту Цензор.нет видаляються авторські блоги із незручною для депутата інформацією. Цікаво, що Богатов та його посіпаки звинувачують киян у співучасті в злочині, бо вклали гроші у будівництво житла. А на думку Кості всі забудови у столиці є незаконними. Ну, окрім тих, які будує він сам. Дуже зручно знищувати бізнес конкурентів, якщо ти маєш мандат депутата, хай, навіть, лише депутата Київради.
У своїх постах Богатов все частіше пише про нібито збитковість інвестиційних договорів для держави, посилаючись на дослідження псевдоактивістки Аннабелли Моріної. От тільки чим викликана така активність: турботою про громаду чи власними економічними інтересами? Чи депутат забув про кримінальне провадження, в якому фігурує його власна будівельна фірма? Нагадаю.
Разом із ексрегіоналом Сергієм Тігіпком пан Богатов є засновником і бенефіціаром ТзОВ «Аванті-Девелопмент», яке спеціалізується на будівельних та інженерних роботах, а також постачанні теплової енергії.
А у реєстрі судових рішень можна знайти сліди дуже цікавої кримінальної справи №156/406/18, де ця компанія фігурує. В ході досудового розслідування слідчі встановили, що топменеджери «Аванті-Девелопмент» спільно з керівниками Іваничівської райради на Волині створили схему з привласнення державних коштів у сфері надання послуг з поставок теплової енергії бюджетним установам.
Зокрема, Іваничівська районна рада із порушенням законодавства погодила передачу ТзОВ «Аванті-Девелопмент» в оренду терміном на 25 років трьох газових котелень, що перебували у спільній власності територіальної громади селища Іваничі.
Загалом протягом 2014-2016 років ТзОВ «Аванті-Девелопмент» у протиправний спосіб отримало 235 тисяч гривень з бюджету, а на банківську картку голови Іваничівської ради від співвласника ТзОВ «Аванті-Девелопмент», депутата Київської міськради Констянтина Богатова надійшла певна сума коштів. Імовірно, йдеться про банальний «відкат».
http://bug.org.ua/.../diial-nist-avanti-development-na.../
Далі все відбулось, як завжди: справу швидко зам’яли, і про її існування нагадують лише окремі документи у судовому реєстрі. Можливо, пан депутат зможе пояснити, у чому тут секрет? І які фінансові відносини пов’язували його з волинськими посадовцями?
А Костянтин Богатов раптом перетворився на ідейного борця за державні гроші. От тільки чомусь більшість проєктів заснованого ним Громадського Руху «Почайна» так чи інакше торкаються Рибальського півострова, який активно забудовують елітним житлом той самий Сергій Тігіпко, сім'я Пилипенків, Павло Фукс і Андрій Вавриш. Але це - вже зовсім інша історія.

bottom of page