Acerca de

Є питання до 3 міністрів, – Разумков натякнув на зміни в уряді

image1.jpg

Дмитро Разумков розповів, що він справді має питання щонайменше до 3 міністрів. Їхні прізвища політик не назвав.

Разумков про ймовірну відставку міністрів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що деяких міністрів можна зарахувати до числа тих, хто непогано виконує свою роботу. Проте до деяких "є питання і в мене, і в народних депутатів".

Чи будуть вони виноситися на відставку, побачимо. Зараз – точно ні. В літній проміжок часу це навряд чи можливо зробити, якщо об'єктивно. А восени – подивимося,
– сказав Разумков.

Він також підтвердив, що має питання стосовно виконання роботи щонайменше до 3 членів уряду. Однак конкретні імена відмовився називати. Сказав тільки, що "як мінімум до трьох".

Що передувало заяві Дмитра Разумкова

  • 13 липня Арсен Аваков подав у відставку з посади очільника МВС. Замість нього 16 липня Верховна Рада схвалила кандидатуру Дениса Монастирського.

  • 13 липня ЗМІ повідомили, що Володимир Зеленський 17 липня може зібрати "Слуг народу" на закриту нараду.

  • На ній, за даними джерел ЗМІ, ймовірно мали б розглянути заміну міністра оборони Андрія Тарана, міністра юстиції Дениса Малюськи та міністра культури Олександра Ткаченка.

  • Того ж таки 13 липня нардеп від "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що відставки Дениса Малюськи та Андрія Тарана не буде.

  • 14 липня Давид Арахамія підтвердив, що 17 липня таки відбудеться неформальна зустріч депутатів з президентської фракції "Слуга народу" з президентом Володимиром Зеленським та міністрами. Мають обговорити актуальні питання, та про що говоритимуть конкретно – невідомо.

 

Автор: Діана Квасневська